Kancelaria Prawna Gdańsk Kancelaria Prawna Gdańsk

Usługi prawne

dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych

nasza oferta

O nas

Nie chcemy Państwa przekonywać że jesteśmy najlepsi i że warto powierzyć nam prowadzenie swoich spraw. Chcemy abyście Państwo sami doszli do takiego wniosku tak jak dziesiątki naszych Klientów którzy są z nami od wielu lat.

Zakładając Kancelarię Kawczyński i Kieszkowski wyszliśmy z założenia, że nasza praca to nie proste wykonywanie powierzonych nam przez klientów zadań, ale definiowanie ich problemów i odnajdywanie optymalnych dla nich rozwiązań. Uważamy że klient, zajęty realizacją swoich celów, nie musi wiedzieć, jaka forma prowadzenia działalności jest dla niego najlepsza, czy umowa, którą zamierza podpisać jest dla niego korzystna, albo jakie ryzyka związane są z planowaną inwestycją i jak je zminimalizować. Kierujemy się tymi założeniami do dziś.

Obsługujemy na bieżąco kilkudziesięciu przedsiębiorców z wszelkich branż, tak więc istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że problem, z którym się Państwo zetknęliście lub zetkniecie, wcześniej rozwiązaliśmy dla innego z naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie umożliwia nam służyć doradztwem daleko wykraczającym poza kwestie stricte prawne.

Wprowadzane przez nas rozwiązania minimalizują ryzyka prowadzonej działalności, służą ochronie interesu klienta, przy jednoczesnym zachowaniu realiów obrotu gospodarczego. Nie sztuką bowiem jest stworzenie umowy korzystnej dla klienta, sztuką jest doprowadzenie do zawarcia takiej umowy.  

© Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska
Wykonanie: strony internetowe słupsk