19 MAR 2022

Dołącz do naszego zespołu – otworzyliśmy rekrutację na stanowisko aplikanta oraz adwokata / radcy prawnego.

Jesteśmy jedną z największych Kancelarii na Pomorzu. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dekady. W tym czasie poprowadziliśmy tysiące spraw, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, renomę i rozpoznawalność na  rynku usług prawniczych. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, aby pomagać kolejnym klientom, dlatego chcielibyśmy, abyś do nas dołączyła/dołączył.

KOGO SZUKAMY?

Obecnie poszerzamy nasz zespół o kolejnego prawnika – adwokata / radcę prawnego lub aplikanta radcowskiego / adwokackiego (również przed egzaminem zawodowym).

W zależności od posiadanego statusu oczekujemy:

  • w przypadku aplikanta – minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi przedsiębiorstw, oraz minimum 6-miesięcznego doświadczenia w występowaniu przed sądami (kilka spraw w miesiącu)
  • w przypadku adwokata / radcy prawnego – minimum 4-letniego doświadczenia w zakresie obsługi przedsiębiorstw.

A poza tym, jeśli cechujesz się ambicją, lojalnością a przede wszystkim chętnie angażujesz się w prowadzone projekty i umiesz pracować w zespole, to jesteś osobą, której szukamy. 

Jeśli znasz angielski, a w szczególności pracowałeś/aś w tym języku, i posługujesz się legal English lub znasz i posługujesz się płynnie innym językiem obcym, to tym bardziej chcemy mieć Ciebie w swoim zespole.  

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, staniesz się częścią przeszło 20-osobowego, zgranego zespołu. W naszej Kancelarii na pewno nie będziesz się nudził i jest duża szansa, że będziesz mógł pracować w dziedzinie prawa, w której się specjalizujesz lub którą się interesujesz. Nie jest to trudne, bo obsługujemy setki klientów z przeróżnych branż i uczestniczymy w projektach, o których można przeczytać w mediach, zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Nie gwarantujemy, że praca będzie bezstresowa, ale robimy dużo, aby tego stresu było jak najmniej. Młody, ale doświadczony zespół, specjaliści z poszczególnych branż otwarci na wzajemne konsultacje, wsparcie inicjatyw i pomysłów, to wszystko składa się na panującą u nas dobrą atmosferę.. 

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, prześlij swoje CV na adres sekretariat@kklaw.pl wpisując w tytule “Praca — radca prawny / adwokat”. Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 58 343 44 66.

Prosimy o dopisanie w aplikacji “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.”.

Na zgłoszenia czekamy do 30.04.2022 r.

Umów się na spotkanie
przez internet