12 MAJ 2020

Nasz Klient uzyskał subwencję w wysokości 1.000.000 PLN w zaledwie 24h, dzięki zaangażowaniu naszego Zespołu.

O wypełnianiu wniosków o pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej słyszymy już legendy – z jednej strony rząd zapewnia, że są one proste i łatwe w wypełnieniu oraz, że cały proces zajmuje zaledwie kilka minut, a z drugiej strony przedsiębiorcy w zdecydowanej większości przeczą tej tezie. W tego typu sporach zawsze staramy zachować obiektywizm i po prostu działamy, aby skutecznie dbać o interesy naszych Klientów.

W ostatnich dniach składaliśmy wniosek, w imieniu naszego Klienta, o subwencję w wysokości 1.000.000 PLN. Przelew na konto klienta został zrealizowany w terminie zaledwie 24h.

Składanie wniosku dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się kwestiami prawnymi nie jest aż takie łatwe, jak byśmy sobie wszyscy życzyli. Trzeba wiedzieć, jaka pomoc faktycznie przysługuje firmie, jaki wniosek wypełnić i jak zrobić to poprawnie. Do niektórych wniosków trzeba dodać również odpowiednie załączniki.

Dokładne wypełnienie odpowiednich wniosków gwarantuje brak odrzucenia (co może zamknąć możliwość ponownego złożenia), czy konieczność poprawiania, a w konsekwencji – szybszą wypłatę środków. Jeśli zastanawiacie się Państwo, z jakiej pomocy skorzystać oraz jak ją uzyskać – zapraszamy do kontaktu. Udzielimy porady (również on-line), podczas której przeprowadzimy Państwa przez cały proces składania wniosków.