21 LIP 2020

Od dzisiaj można umówić się z nami na spotkanie przez Internet.

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nowy kanał obsługi Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddajemy do dyspozycji formularz umawiania spotkań przez Internet. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu zadzwonić w ciągu dnia do naszej kancelarii.

Jak umówić się na spotkanie w naszej kancelarii przez Internet?

Wystarczy wejść na stronę www.kklaw.pl/spotkanie, wypełnić krótki formularz (imię i nazwisko, numer telefonu, skrócony opis sprawy) oraz wybrać dogodny termin spotkania. Opcjonalnie można również załączyć dokumenty, które pomogą nam przygotować się do spotkania.

Po wysłaniu formularza nasz ekspert z danej dziedziny prawa przeanalizuje zgłoszenie, po czym skontaktuje się z Państwem z informacją o koszcie porady/prowadzenia sprawy oraz potwierdzi termin spotkania.

Oczywiście umówienie się na spotkanie poprzez formularz jest dodatkową możliwością kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji nadal pozostaje kontakt z sekretariatem oraz bezpośrednio z pracownikami za pośrednictwem maila lub telefonu.

Polub nas na Facebooku, aby na bieżąco śledzić przydatne materiały, które publikujemy.