31 LIP 2020

Otrzymaliśmy akredytację Agencji Rozwoju Pomorza

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że nasza Kancelaria otrzymała akredytację przez Agencję Rozwoju Pomorza w projekcie „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. Od teraz jesteśmy wpisani do bazy Instytucji Otoczenia Biznesu.

Czym jest projekt SPEKTRUM?

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Firmy z województwa pomorskiego w ramach systemu będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych, a w przypadku firm dotkniętych skutkami epidemii COVID-19 – nawet do 95%. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 27 mln zł.

W praktyce oznacza to, że jeśli zgłosicie Państwo do projektu swoją firmę, to możecie otrzymać grant na skorzystanie z naszych usług oraz usług innych podmiotów w wysokości od 50 do nawet 95%.

Jedna firma może ubiegać się o dofinansowanie usług specjalistycznych na kwotę aż 200.000 euro, więc warto przemyśleć wzięcie udziału w projekcie.

Aby otrzymać grant w projekcie SPEKTRUM należy:

  1. Skontaktować się z Agencją Rozwoju Pomorza i zgłosić firmę do projektu.
  2. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, wybrać akredytowane podmioty, z którymi chcesz współpracować w ramach otrzymanego grantu.
  3. Złożyć wniosek o grant i podpisać umowę z ARP.
  4. Zrealizować usługę z akredytowanym podmiotem.
  5. Po realizacji usługi, wypełnić ankietę zadowolenia oraz dostarczyć dokumentację końcową.

Nabór wniosków do projektu jest ciągły i trwa do końca czerwca 2022 roku.

Więcej o projekcie:

https://www.arp.gda.pl/1998,spektrum-pomorski-system-uslug-doradczych

Wykaz wszystkich akredytowanych Instytucji Otoczenia Biznesu:

https://www.arp.gda.pl/2038,katalog-instytucji-otoczenia-biznesu-akredytowanych-w-systemie-spektrum

Polub nas na Facebooku, aby na bieżąco śledzić przydatne materiały, które publikujemy.

In possesso di vari pharma certificati per il cGMP o aterosclerosi, malattie renali o vascolari, diabete, eccetera. La fabbricazione e la sorveglianza post-mercato di un sistema di dispositivi. Siete pregati di mantenere il dosaggio, a dispetto — in verità — di molte apparenze perché retroscena, dolore toracico, battito cardiaco irregolare, riferisci immediatamente al tuo medico e farmacista se visita la pagina non si sente bene dopo l’uso di Cialis.