20 LIP 2022

WAKACYJNY STAŻ

wakacyjny staż kancelaria prawna gdańsk

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem ekspertów z wielu różnych dziedzin prawa. Ruszyliśmy z rekrutacją na wakacyjny staż, dzięki któremu poznasz, jak pracuje od strony organizacyjnej kancelaria, nabędziesz praktykę w różnorodnych obszarach prawa, nauczysz się pisać pisma procesowe oraz zyskasz obycie w kontakcie z sądami, organami administracyjnymi oraz klientami.  Realizujemy projekty dla czołowych podmiotów z terenu woj. pomorskiego i całej Polski, dlatego zapewniamy każdemu stażyście szerokie spektrum rozwoju.

 

KOGO SZUKAMY?

Nasz preferowany kandydat/ka to  osoba, która:

  • jest studentem/studentką III, IV lub V roku studiów prawniczych,
  • wiąże swoją przyszłość z prawem,
  • wykazuje się zaangażowaniem, pracowitością i nastawieniem na swój rozwój,
  • jest dostępna min. 2 dni w tygodniu,
  • posługuje się językiem angielskim.

 

Nasz zespół to osoby młode, tworzące dobrą atmosferę i wspierające się w prowadzonych sprawach. Jeśli się zakwalifikujesz, otrzymasz swojego mentora, który będzie Twoim opiekunem stażu, będzie dbał o Twój progres oraz będzie przekazywał Ci na bieżąco informacje zwrotne dotyczące Twojej pracy. Wiemy, że jest to okres wakacyjny, dlatego jesteśmy bardzo elastyczni w kontekście Twojej dostępności 🙂 .

 Jeśli wyróżnisz się zaangażowaniem, postępami oraz wiedzą, otrzymasz od nas po zakończeniu stażu propozycję stałej, odpłatnej współpracy, która pozwoli łączyć Ci obowiązku studenta wraz z pracą. 

 

Czujesz, że chcesz podjąć wyzwanie?

Zgłoś się do nas. Wyślij swoje CV na adres: sekretariat@kklaw.pl.
Więcej szczegółów uzyskasz telefonicznie pod numerem +48 58 343 44 66

W CV prosimy o dopisek: „Wyrażam na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z RODO”. Z naszą polityką prywatności zapoznasz się tutaj.