27 LIS 2023

Stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego

Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasz zespół w Kancelarii Prawnej Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni wzbogacił się o nowe, wyjątkowe kompetencje. Mecenas Aleksandra Naróg, będąca już doświadczonym adwokatem w naszej Kancelarii, ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Kanonicznego dla Prawników. Dzięki temu, jako pełnomocnik kanoniczny, może prowadzić m.in. procesy o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

„Adwokat Kościelny”

Dzięki zdobytym kwalifikacjom, mecenas Naróg jest teraz uprawniona do pełnienia funkcji pełnomocnika lub doradcy kanonicznego w postępowaniach karno-administracyjnych. To poszerza zakres świadczonych usług przez naszą kancelarię i jest też odpowiedzią na Państwa oczekiwania, szczególnie w obszarze, który jest mniej dostępny dla prawników świeckich.

Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego

Mecenas Naróg może teraz oferować swoją ekspertyzę w prowadzeniu procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego w Kościele katolickim. Rozumiemy, jak delikatna i skomplikowana może być ta kwestia dla wielu osób. Cechy osobowości adwokat Naróg, takie jak empatia, życzliwość, wyrozumiałość, wpisują się w profil pełnomocnika kościelnego.

Jeśli Państwo, lub ktoś z Państwa bliskich, rozważa proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego lub potrzebuje profesjonalnej porady w zakresie prawa kanonicznego, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Mecenas Aleksandra Naróg z pełnym profesjonalizmem przeprowadzi Państwa przez cały proces, oferując wsparcie prawne na każdym etapie postępowania.

Wierzymy, że dodanie tej specjalizacji do naszej oferty jest ważnym krokiem w rozwoju naszej kancelarii. Pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Umów się na spotkanie
przez internet