31 LIP 2023

Adwokat / Radca prawny poszukiwany/a! Dołącz do nas.

aplikant adwokacki / radcowski, zdjęcie 4 młodych osób siedzących przy stole i dyskutujących projekt prawny

Jesteśmy jedną z największych Kancelarii na Pomorzu. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dekady. W tym czasie poprowadziliśmy tysiące spraw, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, renomę i rozpoznawalność na rynku usług prawniczych. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, aby pomagać kolejnym klientom, dlatego chcielibyśmy, abyś do nas dołączyła/dołączył jak adwokat /radca prawny.

KOGO SZUKAMY?

Jeśli jesteś radcą prawnym lub adwokatem z minimum 4-letnim doświadczeniem w zakresie obsługi przedsiębiorstw, osobą ambitną, lojalną, a przede wszystkim chętnie angażujesz się w prowadzone projekty i umiesz pracować w zespole, to jesteś osobą, której szukamy.

Jeśli znasz angielski, a w szczególności pracowałeś/aś w tym języku, i posługujesz się legal English lub znasz i posługujesz się płynnie innym językiem obcym, to tym bardziej chcemy mieć Ciebie w swoim zespole.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI JAKO APLIKANT ADWOKACKI / RADCOWSKI?

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, staniesz się częścią przeszło 20-osobowego, zgranego zespołu. W naszej Kancelarii na pewno nie będziesz się nudził i jest duża szansa, że będziesz mógł pracować w dziedzinie prawa, w której się specjalizujesz lub którą się interesujesz. Nie jest to trudne, bo obsługujemy setki klientów z przeróżnych branż i uczestniczymy w projektach, o których można przeczytać w mediach, zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Nie gwarantujemy, że praca będzie bezstresowa, ale robimy dużo, aby tego stresu było jak najmniej. Młody, ale doświadczony zespół, specjaliści z poszczególnych branż otwarci na wzajemne konsultacje, wsparcie inicjatyw i pomysłów, to wszystko tworzy dobrą atmosferę pracy, która u nas panuje.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, prześlij swoje CV na adres sekretariat@kklaw.pl wpisując w tytule “Praca – adwokat/radca prawny”. Praca ma charakter stacjonarny w naszej siedzibie w Gdańsku Wrzeszczu.

Prosimy także o:

  • wskazanie oczekiwanych zarobków
  • dopisanie w aplikacji “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.”.

Na zgłoszenia czekamy do 31.08.2023 r.

POZNAJ NAS:

Facebook | Instagram | TikTok

Umów się na spotkanie
przez internet