15 LUT 2024

Dołącz do nas – poszukujemy samodzielnego prawnika

aplikant adwokacki / radcowski, zdjęcie 4 młodych osób siedzących przy stole i dyskutujących projekt prawny

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności prawne – dołącz do naszego zespołu. Jesteśmy jedną z największych kancelarii prawnych na Pomorzu, która od ponad dekady buduje swoją markę na sukcesach i zaufaniu klientów. Nasze doświadczenie i renoma to efekt pracy zespołowej. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw z różnych sektorów, oferując kompleksowe doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Nasza praca to ciągłe wyzwania oraz nieustającego dążenia do najwyższej jakości

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy aplikantów i młodych prawników nakierowanych na rozwój w dziedzinie prawa spółek. Jeśli masz już pewne doświadczenie lub podstawową wiedzę w tym obszarze i pragniesz ją rozszerzyć, jesteś idealnym kandydatem. Szczególnie cenimy zaangażowanie, chęć do nauki i aktywnego uczestniczenia w projektach. Twoja umiejętność pracy w zespole i gotowość do podejmowania nowych wyzwań są dla nas kluczowe. Jeśli posługujesz się płynnie językiem angielskim, zwłaszcza w kontekście prawniczym, lub innym językiem obcym – to dodatkowy atut.

NASZA OFERTA

  • Rozwój swoich kompetencji w prawie spółek oraz pokrewnych obszarach prawnych w zakresie wsparcia biznesu.
  • W zależności od doświadczenia – wsparcie zespołu i/lub samodzielnie prowadzenie spraw klientów.
  • Wsparcie i mentorstwo ze strony doświadczonych prawników, którzy są ekspertami w prawie korporacyjnym.
  • Możliwość udziału w ciekawych i głośnych projektach na skalę lokalną i krajową, które pozwolą Ci zdobyć cenne doświadczenie.
  • Przyjazna atmosfera, energizująca kawa, przekąski i owoce – dbamy o dobry nastrój i zdrowie naszego zespołu.

LOKALIZACJA

Nasza siedziba mieści się w atrakcyjnym punkcie w Gdańsku Wrzeszczu, co zapewnia łatwy dojazd do pracy i sporo możliwości lunchowych 🙂

APLIKUJ TERAZ

Jesteśmy przekonani, że Twoja wiedza i doświadczenie będą nieocenionym wkładem w naszą kancelarię. Ważne jest dla nas, abyś czuł/a się doceniony/a i komfortowo w miejscu pracy.

Jeśli sądzisz, że nasza oferta jest właśnie tym, czego szukasz, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV na adres sekretariat@kklaw.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Prawnik” do 15.03.2024. Czekamy na Twoją aplikację! Więcej informacji możesz uzyskać, dzwoniąc pod numer +48 58 343 44 66.

Dołącz do zespołu, który wspiera rozwój w specjalizacji prawa spółek i oferuje możliwość pracy nad projektami, które realnie wpływają na świat biznesu. Z nami zbudujesz solidne fundamenty dla swojej przyszłości zawodowej.

Praca ma charakter stacjonarny w naszej siedzibie w Gdańsku Wrzeszczu.

Prosimy także o:

  • wskazanie oczekiwanych zarobków
  • dopisanie w aplikacji “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.”.

Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2024.

POZNAJ NAS:

Facebook | Instagram | TikTok

Umów się na spotkanie
przez internet