21 LIS 2023

Dołącz do nas – poszukujemy samodzielnego prawnika

aplikant adwokacki / radcowski, zdjęcie 4 młodych osób siedzących przy stole i dyskutujących projekt prawny

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej renomowanych Kancelarii na Pomorzu, obecną na rynku już od ponad dekady. W tym czasie prowadziliśmy tysiące spraw, zdobywając zaufanie setek klientów oraz ciesząc się uznaniem i rozpoznawalnością w branży usług prawnych. Nasz sukces wynika z ciągłego rozwoju i dynamicznego rozszerzania naszego zespołu, aby móc sprostać oczekiwaniom kolejnych klientów. Dlatego właśnie zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszego zespołu.

KOGO SZUKAMY?

Jeśli jesteś doświadczonym prawnikiem (radcą prawnym, adwokatem, aplikantem radcowskim lub adwokackim trzeciego roku), z doświadczeniem w obszarze samodzielnej obsługi przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego lub prawa umów to właśnie Ciebie szukamy! Cenimy samodzielność, ambicję, lojalność i aktywne zaangażowanie w realizowane projekty, a także zdolność do efektywnej pracy w zespole.

Jeśli dodatkowo komunikujesz się swobodnie w języku angielskim, a w szczególności masz doświadczenie z legal English, lub biegle władasz innym językiem obcym, jesteś dla nas jeszcze bardziej atrakcyjnym kandydatem. Twoje umiejętności i zaangażowanie są dla nas kluczowe.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a okazję pracować i rozwijać się w wybranej przez siebie dziedzinie prawa. Nasz zespół składa się ponad 20 utalentowanych profesjonalistów, którzy tworzą inspirujące środowisko i wspierają się nawzajem. Wierzymy w siłę pracy zespołowej i zadowolenie naszych pracowników jest dla nas kluczowe. U nas nie ma miejsca na rutynę! Codziennie będziesz mógł pracować w dziedzinie prawa, która jest Twoją specjalizacją i której poświęcasz swoje zainteresowania. Ale to nie wszystko! Nasza Kancelaria obsługuje setki klientów z różnych branż z całej Polski, a nawet spoza jej granic. Będziesz mieć szansę uczestniczyć w różnorodnych projektach, o których głośno mówi się w mediach, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

Jesteśmy przekonani, że Twoja wiedza i doświadczenie będą nieocenionym wkładem w naszą kancelarię. Ważne jest dla nas, abyś czuł/a się doceniony/a i komfortowo w miejscu pracy. Dlatego oferujemy Ci także dostęp do dobrej jakości kawy, która doda Ci energii i zainspiruje do działania i słodkie przekąski aby umilały Ci pracę i wzmacniały Twoje samopoczucie. Jeśli jesteś młodym i ambitnym prawnikiem lub prawniczką, gotowym/wą na wyzwania i poszukującym inspirującej ścieżki zawodowej, to nie czekaj dłużej!

Prześlij swoje CV na adres sekretariat@kklaw.pl wpisując w tytule “rekrutacja – prawnik”. Więcej informacji otrzymasz kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 58 343 44 66.

Dołącz do naszej Kancelarii, gdzie Twoje umiejętności i entuzjazm staną się nieodzownym elementem naszego sukcesu!

Praca ma charakter stacjonarny w naszej siedzibie w Gdańsku Wrzeszczu.

Prosimy także o:

  • wskazanie oczekiwanych zarobków
  • dopisanie w aplikacji “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.”.

Na zgłoszenia czekamy do 10.12.2023.

POZNAJ NAS:

Facebook | Instagram | TikTok

Umów się na spotkanie
przez internet