24 LIS 2020

Tarcza Antykryzysowa 6.0 – Informator dla przedsiębiorców

tarcza antykryzysowa 6.0

„Tarcza Antykryzysowa 6.0” to kolejna już odpowiedź polskiego rządu na skutki gospodarcze wywołane przez epidemię koronawirusa COVID-19. Zawiera ona szereg rozwiązań, których celem jest zniwelowanie negatywnych skutków obecnie panującej w Polsce jak i na całym świecie sytuacji.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz krótki przewodnik po „Tarczy Antykryzysowej 6.0”, który skupiony jest na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. W informatorze znajdziecie Państwo omówienie kilku najważniejszych propozycji pomocy, które dedykuje Państwa biznesowi polski rząd.

Informator został napisany zwięźle, konkretnie, ale przede wszystkim prostym jak i również zrozumiałym językiem dla każdego odbiorcy. Przy każdym punkcie wskazujemy kryteria, których spełnienie uprawnia do skorzystania z pomocy. W związku z tym, że pomoc skupia się na konkretnych branżach, przygotowaliśmy również wykaz kodów PKD wraz z ich oznaczeniami, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu rozeznanie w oferowanej pomocy.

Mamy nadzieję, że poruszone w informatorze kwestie będą przydatne i pomogą w odnalezieniu najlepszej formy pomocy dla Państwa firmy.

Aby pobrać informator prosimy kliknąć w poniższy link.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA 6.0 – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Niniejszy informator jest już kolejną publikacją przygotowaną przez naszą kancelarię dotyczącą Tarcz Antykryzysowych. Mamy nadzieję, że będzie on równie pomocny i chętnie czytany jak te, które odnosiły się do poprzednich działań rządu.

Życzymy przyjemnej lektury, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook, gdzie publikujemy na bieżąco informacje związane z pomocą dla przedsiębiorców.

Umów się na spotkanie
przez internet