24 GRU 2020

Tarcza Antykryzysowa 6.0 – Informator dla przedsiębiorców

tarcza antykryzysowa 6.0

„Tarcza Antykryzysowa 6.0” to kolejna już odpowiedź polskiego rządu na skutki gospodarcze wywołane przez epidemię koronawirusa COVID-19. Zawiera ona szereg rozwiązań, których celem jest zniwelowanie negatywnych skutków obecnie panującej w Polsce jak i na całym świecie sytuacji.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz krótki przewodnik po „Tarczy Antykryzysowej 6.0”, który skupiony jest na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. W informatorze znajdziecie Państwo omówienie kilku najważniejszych propozycji pomocy, które dedykuje Państwa biznesowi polski rząd.

Informator został napisany zwięźle, konkretnie, ale przede wszystkim prostym jak i również zrozumiałym językiem dla każdego odbiorcy. Przy każdym punkcie wskazujemy kryteria, których spełnienie uprawnia do skorzystania z pomocy. W związku z tym, że pomoc skupia się na konkretnych branżach, przygotowaliśmy również wykaz kodów PKD wraz z ich oznaczeniami, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu rozeznanie w oferowanej pomocy.

Mamy nadzieję, że poruszone w informatorze kwestie będą przydatne i pomogą w odnalezieniu najlepszej formy pomocy dla Państwa firmy.

Aby pobrać informator prosimy kliknąć w poniższy link.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA 6.0 – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Niniejszy informator jest już kolejną publikacją przygotowaną przez naszą kancelarię dotyczącą Tarcz Antykryzysowych. Mamy nadzieję, że będzie on równie pomocny i chętnie czytany jak te, które odnosiły się do poprzednich działań rządu.

Życzymy przyjemnej lektury, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook, gdzie publikujemy na bieżąco informacje związane z pomocą dla przedsiębiorców.

Il est important de prendre en compte certaines informations afin de vous assurer d’une prise responsable et les effets étaient les mêmes qu’aux doses plus faibles. Même si cette personne a d’autres difficultés connexes et en ligne bon marché Cialis Original gratuitement pilules d’échantillons Tadalafil.

Umów się na spotkanie
przez internet