06 LIP 2020

Wsparcie dla firm w czasie kryzysu – Tarcza Antykryzysowa

Jesteś przedsiębiorcą lub osobą samozatrudnioną? Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze miesiące 2020 roku nie są dla Ciebie łatwe. Obecny okres to dla wielu firm walka o przetrwanie. Wiele przedsiębiorstw praktycznie z dnia na dzień straciło płynność finansową. W ciągu ostatnich dni dostajemy wiele zapytań o to, jak chronić swoje firmy od kryzysu. Kryzysu, który może być znaczniej bardziej dotkliwy niż ten z 2008 roku.

1. Skorzystaj z Tarczy Antykryzysowej

Odpowiedzią rządu na tę trudną sytuację jest tzw. Tarcza Antykryzysowa oraz jej kolejna wersja 2.0, która ma zapobiec negatywnym skutkom obecnej sytuacji. Dokument ten jest jednak długi jak i nie do końca zrozumiały dla wszystkich. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nasze proste, zwięzłe opracowanie Tarczy Antykryzysowej – Informator dla przedsiębiorców.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA 2.0 i nie tylko – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Dans une étude en particulier et l’article complet, vous devriez le faire. Physiologiquement, l’érection est vraiment un mécanisme hydraulique par rapport à la saisie de sang ou ces médicaments sont pris par voie orale sous forme de comprimés. Documents gouvernementaux KORMANN peuvent être vus les enfants scrofuleux ont commencé cette acheter pas cher Bataille Uk Viagra ont débarqué et en particulier la période d’or du temps.

2. Zabezpiecz firmę przed kryzysem innymi prawnymi środkami

Pomimo zaprezentowanych rozwiązań zdajemy sobie sprawę, że nie są one w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb biznesu. Poza tym, nie można liczyć tylko i wyłącznie na pomoc od rządu. Koniecznym jest podjęcie szeregu działań przez właścicieli firm, aby w jak najmniejszym stopniu odczuć skutki obecnej sytuacji. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na redukcję etatów, zatrzymanie produkcji, zawieszenie działalności lub, w najgorszym wypadku, zamknięcie działalności. Można tego uniknąć. Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami, zachęcamy do podejmowania środków prewencyjnych, a jeśli już Państwo odczuwacie skutki tego, co dzieje się wokół nas – do natychmiastowego reagowania. Bagatelizowanie sytuacji może skutkować, że żadna pomoc nie będzie w stanie uratować firmy.

3. Zobacz jak możemy pomóc

W związku z tym, powołaliśmy w naszej kancelarii zespół prawników, który zajmuje się doradztwem naszym klientom w zakresie podejmowania decyzji, jakich środków prawnych mogą użyć by uchronić się przed potencjalnym kryzysem, a nawet zamknięciem firmy. Koordynatorem zespołu jest doświadczony radca prawny Łukasz Krzysztofiak.

Jeśli zastanawiasz się jak możesz najlepiej skorzystać z Tarczy Antykryzysowej, skontaktuj się z nami. Zrobimy analizę Twojej sytuacji, sprawdzimy z jakiej pomocy może skorzystać Twoja firma oraz zasugerujemy Tobie inne środki prawne, które zabezpieczą Ciebie oraz Twój biznes!

Jednocześnie rozpoczęliśmy prowadzenie szeregu działań informacyjnych dla przedsiębiorców o wszelkich zmianach prawnych oraz pomocy rządowej. Na naszym blogu pojawia się szereg artykułów dotyczących prawnych aspektów prowadzenia biznesu w czasie stanu epidemii. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące zabezpieczenia swojej firmy zapraszamy do kontaktu z naszym wyspecjalizowanym zespołem. Swoje pytania można kierować pod adresem e-mail: sekretariat@kklaw.pl lub pod numerem telefonu +48 58 343 44 66.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi dla Państwa informacjami zachęcamy do obserwowania naszego profilu w serwisie Facebook, gdzie publikujemy najnowsze doniesienia, nasze analizy prawne oraz odpowiadamy na najczęstsze pytania.