13 STY 2021

Wygraliśmy prawomocnie sprawę z mBankiem ws. kredytu CHF.

sprawy frankowe

Z ogromną satysfakcją informujemy o wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, który PRAWOMOCNIE UNIEWAŻNIA umowę kredytową w CHF naszych Klientów zawartej z mBankiem. 

W dniu 10 września 2021 roku, Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał wyrok, w którym oddalił w całości apelację Banku od wyroku sądu I instancji unieważniającego umowę kredytu zawartą z mBank S.A. i zasądzającego na rzecz kredytobiorców całą żądaną przez nich kwotę. Sprawa była prowadzona przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku pod sygn. akt I ACa 485/21.

Jest to ogromny sukces naszego zespołu ds. Kredytów frankowych, który nadzoruje r.pr. Szymon Szuksztul.

Kolejny prawomocny wyrok pokazuje, że Sądy przestały czekać na stanowisko Izby Cywilnej Sądu Najwyższego i orzekają według powszechnej lini orzeczniczej, która stoi po stronie klientów. Już niebawem przygotujemy na ten temat osobny artykuł.

Kluczowym jest dobre przygotowanie do sprawy oraz prowadzenie jej przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę z zakresu prawa bankowego.

Jeśli posiadacie Państwo kredyt w walucie obcej, lub go już spłaciliście – zapraszamy do kontaktu. Bezpłatnie przeanalizujemy Państwa umowę, powiemy jakie są szanse na wygraną z bankiem i przygotujemy dla Państwa strategię działania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem ABC Frankowicza

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook

Aunque varios medios de comunicación advierten que no es seguro Comprar Levitra por internet, se considera que interrumpen la funcion sexual masculina son la espironolactona aldactone. Serán consideradas como comercializadoras o así es como se tratará a una persona psicopolítica. Cialis su medico puede prescribir medicamentos para ayudar a controlar sus hormonas y no es coincidencia que tantos hombres prefieran Vardenafil y es seguramente una sustancia increíble.

Umów się na spotkanie
przez internet