24 MAR 2023

Pobierz informator dla pracodawców omawiający zmiany w Kodeksie pracy 2023.

Zmiany w kodeksie pracy 2023 - informator dla pracodawców

W ostatnim czasie w polskim prawie pracy pojawiły się znaczące zmiany, które wprowadzają nowe wyzwania dla pracodawców. W szczególności, kontrola trzeźwości pracowników, praca zdalna oraz okazjonalna praca zdalna to zagadnienia, które wymagają szczególnych rozwiązań. Mamy przyjemność poinformować, że przygotowaliśmy informator omawiający powyższe zmiany w Kodeksie pracy 2023. 

W naszym informatorze dla przedstawiamy także rekomendacje, które pomogą dostosować się do nowych przepisów. Wskazujemy, co zrobić, aby zapewnić spełnić wymogi wynikające z nowelizacji prawa pracy.

>> Aby pobrać informator, prosimy kliknąć tutaj <<

Wierzymy, że nasz Informator dla pracodawców będzie dla Państwa cennym źródłem wiedzy i przybliży zmiany w Kodeksie pracy 2023. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią oraz do kontaktu z naszymi specjalistami w przypadku dodatkowych pytań lub potrzeby wsparcia w rozwiązaniu problemów związanych z prawem pracy.

 

Obserwuj nas w social mediach:

Zapraszamy również do śledzenia nas w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco publikujemy materiały dotyczące najnowszych zmian w prawie. Znajdziecie nas Państwo na:

LinkedInFacebookInstagramTikTok

Umów się na spotkanie
przez internet