27 LIP 2020

Tarcza Antykryzysowa 2.0 i nie tylko – Informator dla przedsiębiorców

„Tarcza Antykryzysowa 2.0” to kolejna odpowiedź polskiego rządu na skutki gospodarcze wywołane przez epidemię koronawirusa COVID-19. Zawiera ona szereg rozwiązań, których celem jest zniwelowanie negatywnych skutków obecnie panującej w Polsce jak i na całym świecie sytuacji.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz krótki przewodnik po „Tarczy Antykryzysowej 2.0”, który skupiony jest na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. W informatorze znajdziecie Państwo omówienie kilku najważniejszych propozycji pomocy, które dedykuje Państwa biznesowi polski rząd. Dodatkowo, opatrzyliśmy nasz informator propozycjami wsparcia, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy, a wykraczają one poza ramy „Tarczy Antykryzysowej 2.0”.

Informator został napisany zwięźle, konkretnie, ale przede wszystkim prostym jak i również zrozumiałym językiem dla każdego odbiorcy. Mamy nadzieję, że poruszone w nim kwestie będą przydatne i pomogą w odnalezieniu najlepszej formy pomocy dla Państwa firmy. Propozycje wyróżnione są dwoma kolorami: bordowym – z nich można skorzystać już teraz oraz granatowym – instrumenty pomocowe, które zostaną udostępnione wkrótce, po uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej.

Aby pobrać informator prosimy kliknąć w poniższy link.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA 2.0 i nie tylko – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Życzymy przyjemnej lektury, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną dotyczącą naszego wsparcia przedsiębiorców, którzy zmagają się ze skutkami epidemii koronawirusa oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.

>> kliknij tutaj, aby przejść do strony <<

Souvent bon nombre d’hommes souffrent d’une faible érection ou les mpharmacien.com hommes jeunes sont plus susceptibles d’abuser de l’alcool. En ligne Kamagra , pilule Cialis suisse effets secondaires que opinan del quelle pharmacie générique moins cher, passer par un médecin et une pharmacie est important.

Umów się na spotkanie
przez internet