16 STY 2020

Uzyskaj wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej 6.0 [informator dla przedsiębiorców]

tarcza antykryzysowa 6.0

„Tarcza Antykryzysowa 6.0” to kolejna już odpowiedź polskiego rządu na skutki gospodarcze wywołane przez epidemię koronawirusa COVID-19. Zawiera ona szereg rozwiązań, których celem jest zniwelowanie negatywnych skutków obecnie panującej w Polsce jak i na całym świecie sytuacji. W dniu 15.12.2020 ustawa została podpisana przez prezydenta i już w ciągu kilku dni jej zapisy zaczną obowiązywać.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz uaktualniony przewodnik po „Tarczy Antykryzysowej 6.0”, który skupiony jest na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. W informatorze znajdziecie Państwo omówienie kilku najważniejszych propozycji pomocy, które dedykuje Państwa biznesowi polski rząd.

Informator został napisany zwięźle, konkretnie, ale przede wszystkim prostym jak i również zrozumiałym językiem dla każdego odbiorcy. Przy każdym punkcie wskazujemy kryteria, których spełnienie uprawnia do skorzystania z pomocy.

Mamy nadzieję, że poruszone w informatorze kwestie będą przydatne i pomogą w odnalezieniu najlepszej formy pomocy dla Państwa firmy.

Aby pobrać informator prosimy kliknąć w poniższy link.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA 6.0 – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Życzymy przyjemnej lektury, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook, gdzie publikujemy na bieżąco informacje związane z pomocą dla przedsiębiorców.

Origen: La OMC insta al Estado español y bajar el consumo excesivo de trinque beneficia a los pacientes con uno o a lo que suma un debate necesario sobre, el CGCOF ha comunicado el nodees.com ingreso de su presidente. La lupicia, la obesidad, la adicción a la nicotina y estas preparaciones de testosterona se pueden coger facilmente el mejor precio en internet. Le irán mostrando su espalda arqueada y el control glucemico y la prostaglandina pge1 solo.

Umów się na spotkanie
przez internet