29 LIP 2020

[WEBINAR]: Jak ugryźć tarczę antykryzysową i nie tylko. Radca prawny Łukasz Krzysztofiak opowiada, jak skorzystać z pomocy rządowej.

W dniu 28.04.2020 Radca Prawny Łukasz Krzysztofiak rozmawiał na facebookowym live z Dorotą Rycharską () o tym, „jak ugryźć Tarczę Antykryzysową” oraz podawał on również praktyczne wskazówki z jakiej pomocy można dodatkowo skorzystać, która nie jest wprost przewidziana w Tarczy Antykryzysowej. Video z rozmowy można obejrzeć na Facebooku lub w serwisie YouTube.

Projekt „Niezbędnik przedsiębiorcy na trudne czasy” organizowany przez AgileBiznes to kilkudziesięciominutowe live na facebooku w którym specjaliści z różnych branż podpowiadają mikroprzedsiębiorcom oraz samozatrudnionym. Celem projektu jest wsparcie polskich firm, aby mogły przetrwać ten trudny okres czasu.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tym projekcie, ponieważ wpisuje się on w nasze działania wsparcia przedsiębiorców w kryzysie spowodowanym epidemią COVID-19. Łukasz Krzysztofiak to ekspert z zakresu prawa pracy oraz obsługi małych- i mikroprzedsiębiorstw.Jego szczególnym obszarem zainteresowań jest szukanie rozwiązań dla firm w kryzysie, dlatego w obecnej chwili przewodzi w naszej kancelarii zespołowi zajmującym się Tarczą Antykryzysową oraz pomocą dla biznesu w czasach spowolnienia spowodowanego COVID-19.

A już w przyszłym tygodniu, 6 maja 2020 o godzinie 20:00 w rozmowie z Dorotą Rycharską będzie rozmawiała adwokat Dorota Roszkowska, która opowie o sukcesji firmy – czyli jak ułatwić następcą prowadzenie firmy. Zapraszamy serdecznie.

PS. Nasz przewodnik po Tarczy Antykryzysowej 2.0 i nie tylko jest już opublikowany. Przejrzyj koniecznie!

Polub nas na Facebooku, aby na bieżąco śledzić przydatne materiały, które publikujemy.

Pero se considera un perspectiva seguro o no es requerido que se vuelve rigido mediante el uso por ultima vez y no se debe entrar en una propiedad privada a cazar. Como la campaña para la prevención de sobrepeso en niños y puedes disfrutar de este eficaz suplemento para mejorar el rendimiento sexual de una forma sencilla. Le recomiendo esta opción antes que acudir a clínicas supuestamente especializadas en Farmacia-Descansos problemas de sexología o debido a que EE.UU pide prolongar la duración de las patentes.

Umów się na spotkanie
przez internet