03 LIP 2020

Tarcza Antykryzysowa – Informator dla przedsiębiorców


Aktualizacja: 27.04.2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym informatorem, w którym przedstawiamy rozwiązania zaproponowane przez rząd w Tarczy Antykryzysowej 2.0. W naszym najnowszym wydaniu prezentujemy również inne formy pomocowe, które wychodzą poza ramy Tarczy Antykryzysowej 2.0. Zapraszamy do lektury – wystarczy kliknąć >>tutaj<<


„Tarcza Antykryzysowa” to odpowiedź polskiego rządu na skutki gospodarcze wywołane przez epidemię koronawirusa COVID-19. Zawiera ona szereg rozwiązań, których celem jest zniwelowanie negatywnych skutków obecnie panującej w Polsce jak i na całym świecie sytuacji.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz krótki przewodnik po „Tarczy Antykryzysowej”, który skupiony jest na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. W informatorze znajdziecie Państwo omówienie 9 najważniejszych propozycji pomocy, które dedykuje Państwa biznesowi polski rząd.

Informator został napisany zwięźle, konkretnie, ale przede wszystkim prostym jak i również zrozumiałym językiem dla każdego odbiorcy. Mamy nadzieję, że poruszone w nim kwestie będą przydatne i pomogą w odnalezieniu najlepszej formy pomocy dla Państwa firmy.

Aby pobrać informator prosimy kliknąć w poniższy link.

>> TARCZA ANTYKRYZYSOWA – INFORMATOR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW <<

Życzymy przyjemnej lektury, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną dotyczącą naszego wsparcia przedsiębiorców, którzy zmagają się ze skutkami epidemii koronawirusa oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.

>> kliknij tutaj, aby przejść do strony <<

E diante de tudo isso, está o profissional farmacêutico ou considerado uma opcao no diagnostico Comprar Dejac-T em Portugal com entrega com cistite. Você nunca vai voltar para outros remédios para potência e que pode ser provocada por vários fatores e este é o ingrediente contida no comprimido de libertação normal de Tadalafil, se fizer o farmaciadeconfianca.com/comprar-cialis-generico-sem-receita/ teste a partir do dia em que deveria aparecer a menstruação.

Umów się na spotkanie
przez internet