08 MAJ 2020

[WEBINAR]: Sukcesja firmy – jak ułatwić następcom kontynuowanie działalności?

 

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w projekcie „Niezbędnik przedsiębiorcy na trudne czasy” organizowanym przez AgileBiznes. Tym razem, adwokat Dorota Roszkowska opowiadała o sukcesji firmy, czyli jak zabezpieczyć firmę na wypadek śmierci właściciela. Zapis z rozmowy można obejrzeć w serwisie Facebook oraz na YouTube.

Projekt „Niezbędnik przedsiębiorcy na trudne czasy” organizowany przez AgileBiznes to kilkudziesięciominutowe live na facebooku w którym specjaliści z różnych branż podpowiadają mikroprzedsiębiorcom oraz samozatrudnionym. Celem projektu jest wsparcie polskich firm, aby mogły przetrwać ten trudny okres czasu.

Powyższy live to kontynuacja tematu podjętego przez adwokat Roszkowską “Jak samodzielnie sporządzić testament bez wychodzenia z domu?”. Jesteśmy bardzo dumni, że ponownie mogliśmy uczestniczyć w tym projekcie, ponieważ wpisuje się on w nasze działania wsparcia przedsiębiorców w kryzysie spowodowanym epidemią COVID-19.

Wszystkich zapraszamy również do obejrzenia poprzedniego nagrania z radcą prawnym Łukaszem Krzysztofiakiem, który opowiadał o tym, „jak ugryźć Tarczę Antykryzysową” oraz podawał on również praktyczne wskazówki z jakiej pomocy można dodatkowo skorzystać, która nie jest wprost przewidziana w Tarczy Antykryzysowej.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi dla Państwa informacjami zachęcamy do obserwowania naszego profilu w serwisie Facebook, gdzie publikujemy najnowsze doniesienia, nasze analizy prawne oraz odpowiadamy na najczęstsze pytania.